Acronis

ACRONIS
Şimdiye kadar görülmüş en kullanışlı imaj yedekleme yazılımı olan Acronis, rakiplerini Linux ve Windows platformları üzerinde de imaj yedeklemesi yaparak oldukça geride bırakmayı başarmıştır. Fiyat / Performans olarak en iyi imaj yedekleme yazılımı olup, ülkemizde de en çok kullanılan imaj yedekleme yazılımı ünvanını taşımaktadır.
Radi uzun yıllar silver partner olarak Acronis ürünlerinin satış ve desteğini vermiş, 2014 yılından itibaren Gold partner olarak Acronis ürünleri ile çözümler sunmaya devam etmektedir.
Satın almak için www.acronisal.com

Acronis Backup & Recovery® 11.5 Advanced Platform ile fiziksel ve sanal tüm ortamlarda imaj ve backup alabilirsiniz.
Kobiler ve büyük işletmeler için merkezi yönetim konsolu ile birden çok windows ve linux tabanlı tabanlı işletim sistemlerini ve Hyper-V, Vmware, Redhat Virtualzition, Parallels, Citrix ve Oracle VM gibi sanallaştırma platformlarını tek bir noktadan komple yedekler ve disaster recovery çözümü sunar. Kullanıcı dostu, basit kullanıcı ara yüzü işlerinizi daha da kolaylaştırır. Tüm sunucuların ve sunucularda bulunan dataların imajını alabilme ve bir felaket durumunda çok kısa bir sürede farklı bir donanıma bile geri dönme imkanı sağlar. Hatta almış olduğunuz imaj içerisinden tek bir dosyayı geri dönme imkanı sunar. Ayrıca MS Exchange, MS SQL ve MS Share point sunucularda granuler bazda geri dönüşler yapmanızı sağlar. Tek bir mail, mailbox, database, SahrePoint uygulaması vb. geri dönebilirsiniz.
Tek bir konsoldan fiziki ve sanal ortamlarınızı koruyabilirsiniz.
Acronis ağ üzerinden kurumunuzda ki tüm istemcilere kurulabilir. Bir ürün yönetmek hiç bu kadar basit olmamıştı. Acronis’in ara yüzü ve yükleme esnasındaki kolaylıkları ile tüm müşterilerin gözdesi olan ödüllü bir yazılımdır.
Şirketler için büyük ya da küçük ne olursa olsun datalar çok önemlidir. Herhangi bir felaket anında (sel, yangın, data kaybı) sisteminizi çok kısa bir sürede ister aynı ister farklı bir donanıma geri dönerek ayağa kaldırabilirsiniz. Acronis ile sistemleriniz çalışırken online yedek aldırabilirsiniz.
Acronis vmProtect 9: VMware ESX(i) host sunucularının ve üzerinde bulunan sanal sunucuların yedeklenmesi, geri dönüşü, replikasyonu, raporlamasını ve bunun gibi birçok işlemlerin gerçekleştirilmesini en hızlı, en kolay sağlayan komple bir çözümdür. Bunlarla birlikte vmProtect 9, Exchange Server üzerinde bulunan veri tabanı, e-posta mesajları, takvim öğeleri gibi dataların da yedeklenmesini ve geri yükleme (Restore) gibi işlemleri de gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. MS SQL Server sunucularında SQL veri tabanı yedeği alarak tablo bazlı geri dönüşler yapabilirsiniz. Ayrıca data deduplication (veri tekilleştirme) ve ESXi için universal restore özelliği tek çözüm içerisinde sunulmaktadır.

Acronis ürünleri için detaylı bilgileri www.acronis.com adresinden alabilirsiniz.

Radi İletişim

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok K.11 No:1679-1681 Okmeydanı Şişli / İSTANBUL

0212 995 00 11


info@radi.com.tr
Tel : (0212) 394 16 81
Fax : (0212) 310 69 64

Thin Client Nedir?

Thin Client Nedir?

NetTeam Helpdesk

NetTeam Helpdesk